کد نمایش آب و هوا

کد نمایش آب و هوا

واکنش عبدالله گل و اردوغان درخصوص ترور ابراهیم تاتلس - علمی مقاله


علمی مقاله

واکنش عبدالله گل و اردوغان درخصوص ترور ابراهیم تاتلس

بنا به اعلام خانواده تاتلیسس، رجب طیب اردوغان نخست وزیر ترکیه که از وضعیت سلامتی تاتلیسس به شدت نگران است، از شب گذشته تا کنون ۴ بار با مقامات بیمارستان تماس تلفنی گرفته و جویای احوال این خواننده معروف ترکیه شده است. اردوغان در گفتگو با پزشکان و مقامات بیمارستان به آنها توصیه کرده که هر کاری که برای نجات جان تاتلیسس ضروری است، انجام دهند.

از سوی دیگر عبدالله گل رییس جمهوری ترکیه نیز با اعلام اینکه حادثه ترور ابراهیم بسیار ناراحت کننده است، افزوده است که از نزدیک وضعیت سلامتی وی را تعقیب می کند.

سرنوشت ابراهیم تاتلیسس که روز گذشته پس از ضبط برنامه تلویزیونی مشهور خود “ایبو شو” از کانال تلویزیونی “بیاض تی وی” دو ضارب ترور شده بود همچنان در هاله ای از ابهام می باشد و پزشکان هنوز خبر خاصی در این زمینه انتشار ندادند.

از سوی دیگر هنوز خبری درباره هویت ضارب و یا انگیزه او از این ترور منتشر نشده است، اما پلیس اعلام کرده است که ضارب از یک خودروی مشکی رنگ اقدام به شلیک چند گلوله کرده و به سرعت متواری شده است. پلیس ترکیه افزوده است که تحقیقات خود را برای شناسایی ضارب و دستگیری او آغاز کرده است.

در همین حال فرماندار استانبول اعلام کرد که ضاربان دو نفر بودند که خودروی آنها نیز شناسایی شده است. آنها ۱۱ گلوله به سمت تاتلیسس شلیک کردند که ۲ تیر به وی اصابت کرده است.

پزشکان تا کنون سه بار او را عمل جراحی کرده اند ولی هنوز وضعیت نهایی‌اش مشخص نیست. دستیار تاتلیسس نیز که همراه او بوده ،‌تیر خورده ولی اوضاع عمومی حال او نسبتاً‌ مساعدتر است.

نوشته شده در پنج‌شنبه 26 اسفند 1389| ساعت 10:00| توسط sajjad| نظرات (0)|


قالب وبلاگ : فقط بهاربیست

Archives

Categories

Links

Design

Others